telefon:   95 722 57 38

e-mail:   biuro@irmek.pl

Sklep BHP IRMEK Odzież ochronna, odzież robocza, artykuły BHP, Poligrafia | Gorzów Wielkopolski
PoradyJaka jest różnica między nadrukiem a haftem?

Jaka jest różnica między nadrukiem a haftem?

Nadruk jest często preferowany w celach reklamowych lub promocyjnych. Dzieje się tak, ponieważ jest to tania opcja i lepiej radzi sobie ze skomplikowaną grafiką niż haft. Nadruk jest korzystniejszy  w przypadku większych projektów i lepiej radzi sobie z jasnymi kolorami. Zwykle jest czymś więcej niż haftem, dlatego nadruk jest tak często używany w reklamie. Również dobrze nadaje się do grafiki na T-shirty. Nadrukowane logo na odzieży firmowej jest bardziej czyste i eleganckie. Niektórzy klienci wolą nadruk niż haft na koszulkach o niskiej gramaturze, ponieważ haft może ciągnąć materiał. Odzież z nadrukiem jest częściej kupowana i ma świetny stosunek jakości do ceny. Ręcznie rysowane lub skomplikowane projekty lepiej nadają się do drukowania niż do haftu.

Profesjonalny haft w Gorzowie 

Haft najlepiej nadaje się do tworzenia logo na grubszej odzieży, takiej jak koszulki polo lub swetry. Hafty na odzieży są mocne i trwałe. Haft może kosztować więcej niż tradycyjny nadruk, jednak długowieczność sprawia, że jest opłacalny. Przy większych projektach polecamy nadruk na hafcie. Nie wszystkie wzory nadają się do haftu, dlatego należy wziąć to pod uwagę i zapytać się o opinie naszych specjalistów.

Podsumowanie

Oferujemy profesjonalne usługi haftu oraz nadruku dla firm w Gorzowie Wielkopolskim. Znalazłeś element na stronie, który chciałbyś spersonalizować? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz z darmową wyceną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *