telefon:   95 722 57 38

e-mail:   biuro@irmek.pl

hurtownia odzieży roboczej artykułów BHP

Najwyższe standardy BHP

Dokładamy wszelkich starań, aby odzież ochronna i robocza spełniała najwyższe standardy BHP, dzięki czemu nasi klienci mogą kupować z pełnym zaufaniem.

Odzież ochronna i robocza jest zaprojektowana przez nas tak, aby przetrwała nawet w najbardziej wymagających warunkach. Oferujemy klientom gwarancję jakości w zakresie projektowania odzieży i trwałości.

zapewniamy bezpieczeństwo pracownikom

Nasza oferta ochronnej odzieży roboczej została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającej pracy. Odzież jest produkowana w celu zapewnienia ochrony w wielu sytuacjach.

Bez względu na to, jak niebezpieczne są Twoje warunki pracy, onasza chronna odzież robocza nigdy nie zawiedzie. Wyprodukowana przy użyciu najbardziej zaawansowanych technicznie umiejętności i dostępnych materiałów. Zapewnia ochronę, wygodę i spełnia potrzeby wielu branż zawodowych.

Odzież

Odzież Spełniająca twoje potrzeby

Lata doświadczeń i wiedzy pozwoliły nam połączyć innowacyjność, wiedzę i najwyższą jakość w produkcji naszych specjalistycznych linii odzieży ochronnej i roboczej.

Jesteśmy najlepszą drukarnią na rynku w dostarczaniu trwałych, niezawodnych i wygodnych mundurów roboczych bez poświęcania Twojego bezpieczeństwa w pracy. Kiedy twoi pracownicy mają całkowitą pewność, że ich odzież ochronna ich nie zawiedzie, wtedy mogą wykonać każde zadanie najlepiej, jak potrafią.

Szeroki wybór dostosowań

Skorzystaj z naszych usług na zamówienie, aby znaleźć gamę ochronnej odzieży roboczej, która dokładnie spełni potrzeby Twoich pracowników. Dzięki szerokiej gamie dostępnych dostosowań, dbałości o szczegóły i profesjonalizmowi jesteśmy idealną drukarnią produkującą odzież ochronną i roboczą.

Koszty zamówienia zależą od produktu, ilości, stylu, itp. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, aby otrzymać wycenę niestandardowego projektu. Lubimy współpracować z naszymi klientami, aby omówić wszystkie możliwości osiągnięcia pożądanego wyglądu przy jednoczesnym przestrzeganiu ustalonego budżetu.

Bezpłatna wycena

  • Temat: hurtownia odzieży roboczej artykułów BHP