telefon:   95 722 57 38

e-mail:   biuro@irmek.pl

Hafty

Profesjonalny haft

Haft to sztuka wyszywania projektu lub logo na wybranym materiale za pomocą specjalistycznego sprzętu.

To świetna opcja dla profesjonalnych i trwałych rezultatów. Haftowanie zwiększa wyrafinowanie i jednolitość Twojej marki. Od standardowych prac hafciarskich po wysoce wyspecjalizowane, niestandardowe zamówienia haftu, nasza drukarnia Irmek to niezawodna usługa hafciarska w całej Polsce.

Najwyższa jakość haftu

Nasi specjaliści od haftu zawsze służą pomocą. Będą kompetentnie współpracować z Tobą w celu znalezienia idealnego projektu szytego na miarę Twoich potrzeb.

W ostatnich latach zwiększyliśmy nasze możliwości haftu i liczbę rodzajów elementów, które możemy haftować. Korzystamy z najnowocześniejszych na rynku maszyn hafciarskich, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość haftu w konkurencyjnej cenie.

Haft

Ekspresowa realizacja

Dzięki naszemu najwyższej klasy sprzętowi nasi specjaliści są w stanie dostosować piękne, profesjonalne produkty w masowych ilościach i to jeszcze w szybkich terminach. Nasze 100% zaangażowanie na każdym etapie procesu haftu zapewnia najwyższą jakość i ekspresowe wykonanie.

Najlepsze ceny

Usługa haftu w naszej drukarni sprawi, że uzyskasz profesjonalny i dostosowany do Twoich potrzeb wygląd wyhaftowanej rzeczy.

Koszty zamówienia zależą od produktu, ilości, stylu, liczby atramentów i lokalizacji drukowania. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, aby otrzymać wycenę niestandardowego projektu. Lubimy współpracować z naszymi klientami, aby omówić wszystkie możliwości osiągnięcia pożądanego wyglądu przy jednoczesnym przestrzeganiu ustalonego budżetu.

Bezpłatna wycena

  • Temat: Hafty