telefon:   95 722 57 38

e-mail:   biuro@irmek.pl

Nadruki

Wysoka jakość nadruku

Drukarnia Irmek stawia na profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Wykonując usługi nadruku, nasi klienci mają gwarancję zadowolenia z estetyki wykonania usługi.

W realizacji projektu nadruku łączymy tradycyjne podejście z nowoczesnymi metodami profesjonalnego nadruku, co umożliwia nam sprostać wymaganiom naszych klientów. Wykonujemy nadruk skierowany do klientów ceniących jakość, kompetencje i atrakcyjne ceny.

Indywidualne podejście do klienta

Szansa zrealizowania nadruku w danej technologii jest zależna od konkretnego modelu produktu oraz projektu nadruku. Z tego względu wybór techniki, w której chcesz wykonać nadruk musi być z nami skonsultowany.

Nasi profesjonalni specjaliści od nadruku pomogą Ci we wszystkich krokach do stworzenia wyjątkowego i dostosowanego do twoich potrzeb nadruku. W celu podniesienia jakości naszych usług nawiązaliśmy również współpracę z doświadczonymi studiami graficznymi, które pomagają nam tworzyć wyraźne, estetyczne i przyciągające wzrok nadruki.

Nadruk

Trwałe nadruki

Efekt wizualny oraz wytrzymałość nadruku jest zależne szczególnie od dwóch czynników - jakości użytych farb oraz kontroli i przestrzegania kryteriów koniecznych do właściwego utrwalenia.

W naszej drukarni Irmek wykorzystujemy tylko i wyłącznie markowe produktów, które przed wprowadzeniem do oferty dokładnie testujemy. W procesie wytwarzania właściwości wygrzewania nadruku są kontrolowane przed rozpoczęciem przeprowadzenia każdego zlecenia.

Konkurencyjne ceny

Zapewniamy, że naszym zobowiązaniem jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.

Koszty zamówienia zależą od produktu, ilości, stylu, liczby atramentów i lokalizacji drukowania. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, aby otrzymać wycenę niestandardowego projektu. Lubimy współpracować z naszymi klientami, aby omówić wszystkie możliwości osiągnięcia pożądanego wyglądu przy jednoczesnym przestrzeganiu ustalonego budżetu.

Bezpłatna wycena

  • Temat: Nadruki