telefon:   95 722 57 38

e-mail:   biuro@irmek.pl

Oklejanie samochodów

Profesjonalne Oklejanie Samochodów

Nasz kreatywny zespół może stworzyć efektywne, pełne lub częściowe oklejenie pojazdu, które zawiera kolory Twojej firmy, logo, branding, stronę internetową, dane kontaktowe, itp.

Oklejanie pojazdów w naszej drukarni jest o wiele bardziej ekonomiczne i skuteczniejsze niż tradycyjne reklamy. Starannie zaprojektowana folia do oklejenia samochodów zapada w pamięć i każdego dnia robi tysiące wrażeń. Możesz być pewny, że dzięki temu wzmocnisz swoją markę i liczbę odbiorców.

Pełne oklejenie pojazdu

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która chce nadać swojemu pojazdowi użytkowemu nowy wygląd, czy też posiadasz flotę pojazdów, która musi promować Twoją firmę, możemy całkowicie zająć się wszystkim, wykonując pełne oklejenie pojazdu.

Nasz profesjonalny i innowacyjny zespół może pomóc Ci w nowym wyglądzie Twojego pojazdu i jego promocyjnym oklejeniu, abyś mógł mieć pewność, że naklejki mają większy wpływ na Twoją grupę docelową i są bardziej opłacalne niż inne reklamy.

Oklejanie

Profesjonalni specjaliści

Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę w przystępnej cenie. Wszyscy nasi specjaliści od pojazdów posiadają certyfikaty i są przeszkoleni.

Mają wiedzę niezbędną do wykonania pracy i znają się na wszystkich formach oklejania pojazdów, od pojedynczego zamówienia po floty. Jako pionierzy uwielbiamy być innowacyjni i dążyć do tworzenia nowych produktów i usług, które utrzymują nas w czołówce, zapewniając jednocześnie szereg korzyści i zwrot z inwestycji.

Atrakcyjne ceny

Możemy stworzyć napisy na pojazdach, które przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań możemy sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

Koszty zamówienia zależą od produktu, ilości, stylu, liczby atramentów i lokalizacji drukowania. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, aby otrzymać wycenę niestandardowego projektu. Lubimy współpracować z naszymi klientami, aby omówić wszystkie możliwości osiągnięcia pożądanego wyglądu przy jednoczesnym przestrzeganiu ustalonego budżetu.

Bezpłatna wycena

  • Temat: Oklejanie samochodów