telefon:   95 722 57 38

e-mail:   biuro@irmek.pl

Hurtownia budowlana

Bezpieczeństwo w pracy

Nasz asortyment budowlany spełnia najwyższe wymagania pracowników zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu.

Projektujemy różne rodzaje sprzętu budowlanego z najlepszego materiału, aby w pracy zapewniał widoczność i możliwość bezpiecznej pracy. Nasze ochronne kaski, buty, okulary, rękawice i inne rzeczy budowlane oraz artykuły do prac na wysokościach łączą w sobie ochronę, trwałość i wygodę.

Sprzęt o najwyższej ochronie

Jeśli chodzi o asortyment budowlany, uważamy, że potrzebujesz ochrony przed wieloma potencjalnymi zagrożeniami.

Dlatego wykorzystujemy najlepsze techniki do tworzenia asrtymentu o wielu właściwościach ochronnych, które spełnią swoje zadanie, niezależnie od tego, czy jesteś narażony na działanie ciepła, płomienia, czy rozprysków chemikaliów.

hurtownia

Sprzęt spełniający twoje potrzeby

W naszej drukarni dostępny jest sprzęt bezpieczeństwa budowlanego, od kasków ochronnych i butów roboczych po wyposażenie bezpieczeństwa na miejscu, takie jak uprzęże i artykuły do prac na wysokościach.

Ochrona, niezależnie od tego, czy jesteś na budowie, czy w fabryce, jest ważna, a my oferujemy produkty najwyższej jakości do ochrony i zakrywania części ciała

Szeroki wybór
w każdym środowisku

Oferujemy różnorodny sprzęt ochronny, aby zapewnić Tobie i Twoim współpracownikom bezpieczeństwo w pracy w praktycznie każdym środowisku. Niezależnie od tego, czy szukasz budowlanego sprzętu ochronnego, budowlanej odzieży ochronnej, czy sprzętu ochronnego do innych prac, mamy szeroki wybór w niskich cenach.

Koszty zamówienia zależą od produktu, ilości, stylu, itp. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, aby otrzymać wycenę niestandardowego projektu. Lubimy współpracować z naszymi klientami, aby omówić wszystkie możliwości osiągnięcia pożądanego wyglądu przy jednoczesnym przestrzeganiu ustalonego budżetu.

Bezpłatna wycena

  • Temat: Hurtownia budowlana